The Elder Scrolls V: Skyrim – gra która robi różnice

The Elder Scrolls V: Skyrim – gra która robi różnice

Ostatnio w świecie gier komputerowych nie dzieje się wiele. Premiery wielkich tytułów dopiero przed nami, w tym The Elder Scrolls V: Skyrim czyli świetnego RPG, który zapowiada się dużo lepiej niż nasz wydany przez polską firmę Wiedźmin. Czy tak jednak będzie to się dopiero okaże w listopadzie, kiedy to odbędzie się premiera.

The Elder Scrolls V: Skyrim to klasyczne RPG. Otwarty świat o potężnej powierzchni to jedna najbardziej charakterystycznych cech dla tego tytułu. W najnowszej odsłonie na zwiedzenie olbrzymiego świata poświęcimy około 300 godzin. Oczywiście jeżeli zamierzamy zwiedzić go w całości, wątek fabularny będzie zdecydowanie krótszy. Do stworzenie Skyrim, twórcy z Bethesda Softworks zatrudnili 70 aktorów do odegrania głosów postaci i NPC w grze.

W najnowszej odsłonie gry pojawią się wreszcie smoki. Fabuła rozgrywać się będzie 200 lat po wydarzeniach z czwartej części. Gracz wcieli się postaci jednego z ostatnich Dragonborn czyli zrodzonych ze smoka bohaterów, którzy w dawnych czasach mieli chronić ludzi właśnie przed smokami. Jaki widać poza gameplayem, gra zachęca także ciekawą i interesującą fabułą. Czas rozpocząć odliczanie, bo smoki ze Skryim zaatakują już niedługo.

About