Tanie gry planszowe i Gry integracyjne

Tanie gry planszowe i Gry integracyjne

Gry integracyjne i tanie gry planszowe

Gry planszowe integracyjne

Nic tak nie spaja grupy i nie zacieśnia więzi między pracownikami jak wspólne spędzanie czasu poza pracą. Jeśli więc zależy nam na tym, aby nasza firma była zgrana a ludzie mieli możliwość poznania się również poza pracą warto organizować raz na jakiś czas wspólne wyjście lub wyjazd integracyjny.
Czasami jednak brakuje funduszy na częste wyjazdy integracyjne. Bardzo dobrym rozwiązaniem wtedy jest stworzenie specjalnego pokoju relaksu w firmie, gdzie w wolnym czasie pracownicy mogą odpocząć, zrelaksować się i pograć na przykład w tanie gry planszowe. Różne gry integracyjne można zakupić na allegro czy innych serwisach internetowych i w ten sposób zaopatrzyć pokój w ciekawe egzemplarze. Takie wspólne spędzanie wolnej chwili na rozwiązywaniu łamigłówek rozbudza także myślenie kreatywne i pozwala pracownikom na współdziałanie oraz lepsze poznanie się.
Dzięki stworzeniu pokoju relaksu w biurze lub firmie uda się nam scalić zespół, a nasza firma zdecydowanie zyska na atrakcyjności dla potencjalnych nowych pracowników.

About