Heart attack tekst

Heart attack tekst

Muzyka
Muzyka nierozerwalnie wiąże się z emocjami. Od wieków ludzie używali muzyki do poprawienia humoru, wprawienia się w dobry nastrój, czy po prostu odpoczęcia i odprężenia się. W końcu co jest w stanie odprężyć nas bardziej aniżeli dobra muzyka i chwila wolnego czasu, by przesłuchać interesujące nas kawałki?

Prawdopodobnie każdy z nas posiada swój ulubiony zespół. Każdy z nas lubi inny rodzaj muzyki, toteż jeden zachwyci się zespołem Heart Attack, inny Green Day, a jeszcze ktoś inny pokocha country kawałki.

Muzyka jednak ma to do siebie, że potrafi jednoczyć ludzi i wprawiać ich we wspaniały nastrój. To właśnie ona sprawia, że na naszych ustach pojawia się uśmiech, w sercu ciepło, a smutki zdają się rozmywać i znikać za horyzont.

Muzyka działa uspokajająco i kojąco. Jest idealnym antydepresantem i słuchanie jej opiewa w pozytywne skutki. Pamiętajmy więc, że wygodne posiedzenie na fotelu ze słuchawkami na uszach, to wcale nie jest marnowanie czasu, a wręcz przeciwnie – idealne jego spędzenie.

About