Haft diamentowy jak wykonać?

Haft diamentowy jak wykonać?

Haft diamentowy jak wykonać?

Szwy diamentowe to wzór zazębiających się diamentów, które są tworzone przez przeciąganie nici za pomocą igły. Jest powszechnie stosowany w produkcji tkanin ale coraz częściej wykorzystywany również do tworzenia przepięknych obrazów.

Szycie diamentowe można wykonać na dowolnym rodzaju tkaniny, takim jak jedwab, len, wełna, bawełna lub syntetyki. Ponieważ jest to gęsty wzór, a ściegi są małe, nie zaleca się stosowania tej techniki na delikatnych materiałach, takich jak koronki lub tkaniny prześwitujące.

Artyści zajmujący się haftem diamentowym są wysoko wykwalifikowani w tej dziedzinie i mają duże doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych wzorów.
Haft diamentowy jak wykonać? To proste wystarczy przełożyć nitkę od dolnego punktu ku górze, następnie po skosie na prawo a następnie do lewego oczka. Pamiętaj że pierwsze hafty mogą nie być udane to normalne dlatego zacznij od ćwiczeń. Jeżeli pomimo prób nie udaje Ci się wykonać prawidłowego hafu sprawdź jeden z wielu poradników video pt. haft diamentowy jak wykonać?

Niektórzy ludzie lepiej uczą się haftów diamentowych poprzez praktykę jeszcze inni bez potrzebują wsparcia w postaci poradników dostępnych w Internecie.

About